Про нас

Кожен з нас хоче бачити свій дім гарним, затишним і комфортним. Але щоб він став таким, одного бажання недостатньо. Потрібно прагнути змінити своє житло, і в цьому вам допоможуть представлені ​​на нашому сайті корпусні меблі.
Наша компанія існує з 2010 р. Починали ми свій шлях до успіху, зовсім не з виробництва, а з продажу фабричних меблів. Згодом побачили, що фабричні, уже готові меблі не завжди підходять клієнтам, все частіше в магазин стали заходити люди, яких цікавили меблі на замовлення від виробника. І ось виникло питання, чому маючи всі необхідні виробничі потужності ми цього не робимо? З'явився попит і ми створили пропозицію.
Ви отримаєте меблі, які будуть повністю відповідати Вашим побутовим потребам і уявленням. Завдяки цьому, Ви заощадите час, так як повністю відпадає необхідність у багатогодинних походах по меблевих магазинах в пошуках.
Меблі, виготовлені на Ваше замовлення ідеально впишуться в простір квартири або офісу. Ніяких проблем з ергономікою, практичністю і функціональністю не виникне.
При цьому необхідно відзначити, що вартість виготовлення меблів не обов'язково дуже висока. Завдяки тому, що Ви самі вибираєте матеріали, комплектуючі і конструктивні особливості, вона може бути навіть значно нижчою в порівнянні з готовими виробами, котрі пропонують в магазинах.
Девіз нашої компанії - Відкиньте стереотип, що це дорого!
У нас працюють молоді, перспективні, енергійні співробітники, які стежать за інноваціями і розвитком меблевого ринку.
 
 
Для виробництва меблів ми пропонуємо якісні матеріали провідних виробників, таких, як:


  • Індивідуальний підхід
  • Вибір матеріалу та кольору
  • Доступні ціни
  • Система знижок
  • Гарантійне обслуговування

Ми в соцмережах

       

Контакти

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype:   vkmebli
Тел.: +38 (099) 071-00-03
Сайт: www.vkmebli.com.ua

Замовити меблі